Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Temizlenecek Olan Alanın Büyüklüğü ve Yapıcak Olan İşin Büyüklüğü İşin Zamanında Bitirilmesi ve Doğru Fiyatlandırılması Bağlamında Önem Arz Etmektedir. Temizlenecek Olan Yeri Doğru Tarif Etmeli ve Yeteri Kadar Anlatmalısınız. Anlatması Zor veya Görülmeden Fiyat Verilmesi Zor Alanlarınız İçin Keşif Talep Ediniz. Adresinizi ve Konumunuzu Doğru ve Net Bir Tarifle Anlatmalısınız. Personellerimizin Varacağı Saatlerde Telefonunuz Açık ve Müsait Olmalıdır. Hizmeti Başlamadan Önce İptal Etmek İsterseniz En Kısa Sürede Temsilcimizi Bilgilendirmelisiniz. Personel Adrese Vardıktan Sonra Hizmet İptal Edilememektedir ve Servis Ücreti Yansıtılmaktadır.
Net Temizlik Keşifleri Ücretsiz Olarak Yapmaktadır. Ev ve Ofis Temizliği İçin Keşife Gerek Yoktur. Keşifler Tarif Edilmesi ve Hesaplanması Zor Alanlar İçin Yapılmaktadır. En Az 300 M2 ve Üzeri Alanlar İçin Talep Edilebilir.
Net Temizlik Proje Bazlı (iş bitirme mantığı) İle Çalışmaktadır. Temizlik Bitinceye Kadar Çalışılır. Toplam Fiyat İş Bitirme Mantığı İledir.
Sizin İçin Belirlenen Fiyatı İş Bitimine Yakın Bir Zamanda Şirketimizin Hesap Numaralarına veya İşi Yapan Personele Yapabilirsiniz. Personele Ödeme Yapacaksanız Temsilcimize Bilgi Vermeniz Gerekmektedir.

Kampanyalardan Haberdar Olun!